Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Xiaomi ülkemizde fiyat performans ürünlerine çok fazla ilgi gösterdi. Bunlardan bir yenisine de Mi CC9 Pro modeli eklenecek gibi görünüyor, özellikleri ve fiyatı ortaya çıkmaya başladı.

Söylentilere göre Xiaomi Mi CC9 Pro, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 730G yonga setinden alacak. Batarya kısmında ise 30 Watt’lık hızlı şarj teknolojsine ve 4,030 mAh’lık bir batarya ile gelebilir. Cihazın kamera kısmında henüz net bir gelişme bulunmuyor. Cihazın arka tarafındaki kameralar tahminen şu şekilde olacak: 48 megapiksel ana, 8 megapiksel geniş açı ve 2 megapiksel derinlik sensörü. Mi CC9 Pro’nun Super AMOLED ekrana sahip olacağı konuşuluyor.

Türkiye’ye Mi A3 Pro olarak gelebileceği aktarılan telefon, yeni sızıntıya göre 6 GB RAM + 128 GB depolamaya sahip cihazın fiyatı 311 dolar, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolamaya sahip cihazlar ise 339 dolar ve yaklaşık 382 dolar olarak fiyatlandırıldı.

Cihaz Android Pie üzerine MIUI 10 ile kutudan çıkması oldukça muhtemel. Xiaomi güncelleme ile cihaza Android 10’u sunabilir. Mi CC9 Pro hakkındaki detayların önümüzdeki haftalarda netleşmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir