Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Ünlü fotoğraf uygulaması ve aynı zamanda en popüler uygulamalar arasında yer alan Instagram‘a sadece akıllı telefonlarımızdan fotoğraf veya video paylaşmayacağız, bilgisayarımızdan da paylaşabiliriz. Nasıl mı?

Hem Mac OS hem Windows’a yüklenerek doğrudan Instagram’a girme şansı veren uygulama Windowed, masaüstünden Instagram kullanım hizmeti sunuyor.

Instagram, kurulduğu günden bu yana yenilikçi yapısıyla kullanıcısını sürekli artırmayı başardı. Günde milyonlarca fotoğraf ve videonun yüklendiği bir sosyal medya sitesi olarak çalışmaya devam eden Instagram’ın en büyük problemi ise masaüstünden fotoğraf yüklemeye fırsat vermemesi olarak görülüyordu, bu uygulamaya kadar.

Mobilden fotoğraf atmayı zorunlu tutuyor
Binlerce takipçiye sahip hesaplar profesyonel fotoğraf makinesiyle yaptığı çekimleri ilk olarak bilgisayarına atıyor sonra tekrar telefon veya tabletlerine atıyor. Ancak bu şekilde Instagram’a yükleme yapmanın uzun sürmesi bir yana çekilen büyük boyutlu kaliteli fotoğraflar da küçük ekranda düzenleniyor.

Winwowed’i indirip Instagram’ı bilgisayarınızda kullanmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir