Vin Diesel’li Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

Vin Diesel’li Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

22 Ekim 2019 0

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmezlerinden, Hızlı ve Öfkeli serisinden Vin Diesel’in belki de ilk süper kahraman filmi olan Bloodshot’tan ilk fragman geldi. Öyle gözüküyor ki bilindik süper kahraman yapımlarından farklı olarak bambaşka bir evrende geçiyor.

Bloodshot filmi bir çizgi roman uyarlaması. Kevin VanHook, Don Perlin ve Bob Layton üçlüsü tarafından yaratılan karakter, ilk olarak 1992 yılında görünmüştü. Bloodshot’ın daha sonra 1993’te başlayan ve günümüzde hala devam eden kendi çizgi roman serisi de oldu. Bloodshot, ABD’li şirket Valiant Comics tarafından yayınlanıyor.

Vin Diesel’li Bloodshot’tan İlk Fragman Geldi

Geniş bir süper kahraman havuzuna sahip olan Valiant Comics evrenini şimdi yavaş yavaş beyaz perdede de görmeye başlayacağız. Sony ve Paramount gibi yapımcı stüdyolar bu konuda şirketle anlaşmaya varmış durumda.

Filmin konusuna gelecek olursak Ray Garrison (Diesel) isimli, ölümden hayata geri döndürülen eski bir askerin hikayesini izliyoruz. Garrison’u hayatta ikinci bir şans sunan teknoloji aynı zamanda ona bazı süper güçler veriyor. Garrison’un, vücudundaki milyonlarca nanobot sayesinde hem insanüstü güce sahip olduğunu hem de Marvel evrenindeki Wolverine gibi yaralarını hemen iyileştirebildiğini görüyoruz.

Bloodshot’ın oyuncu kadrosunda Vin Diesel ile birlikte Guy Pearce, Toby Kebbel, Sam Heughan, Eliza Gonzalez ve Talulah Riley gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Dave Wilson otuuyor. Bloodshot filmi Dave Wilson’ın ilk yönetmenlik tecrübesi olacak.