Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Oyun dünyasını etkisi altına almaya başlayan ve son üç yıldır Japonya’da düzenlenen VR (Artırılmış Gerçeklik) turnuvası HADO, İsfanbul Tema Park’ta.

22 Ekim’de İsfanbul Tema Park’ta sanal oyun tutkunları ile buluşan “Hado”ya ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi. 29 Ekim Salı gününe kadar sürecek olan eğlence dolu ‘’Hado’’ etkinliğini, Tema Park misafirleri ücretsiz olarak deneyimlemeye devam edecek.

Eğlencenin Başkenti İsfanbul Tema Park, dünyaca ünlü Japon Artırılmış Gerçeklik (AR) oyunu HADO’ya ev sahipliği yapıyor. 22-29 Ekim 2019 tarihlerinde İsfanbul Tema Park’a giriş bileti alan misafirler, dünyayı etkisi altına alan Artırılmış Gerçeklik (AR) Sporu “HADO” yu ücretsiz olarak tecrübe ederek eğlencenin tadını çıkardı.

HADO’nun sanal oyunlardan farkı halihazırda 6 farklı ülkede beden eğitimi derslerinde bir sanal spor branşı olarak ele alınıyor olması. Son üç yılda dünyada şampiyonaları düzenlenen HADO sporu bu yıl 22 Ekim’de İsfanbul Tema Park’ta Türkiye’deki sanal gerçeklik sporu tutkunları ile buluştu. 29 Ekim’e kadar devam edecek ‘’Hado’’ etkinliği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için isfanbul.com ve hadoturkiye.com adresi ziyaret edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir