Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

TÜRKSAT, üniversite öğrencilerinin yarışacağı e-Devlet ile e-Dönüşüm’de teknoloji fikirlerinin geliştirilmesi amacıyla Dijital Fikir Maratonu düzenliyor.

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nin katkılarıyla gerçekleştirilecek yarışma ile teknoloji odaklı fikirlerin geliştirilmesine olanak sağlayacak projelerin ortaya konması amaçlanıyor. Üniversite öğrencilerini kapsayan yarışmayla, e-devlet hizmet tasarım süreçlerini ve teknik altyapısını kavrayabilmeleri hedef alınıyor.

Son başvuru tarihi 1 Aralık

Dijital Türkiye Fikir Maratonu Yarışması’na, lisans ve yüksek lisans bölümlerinde eğitim gören öğrenciler, 1 Aralık’a kadar en az 3 en fazla 5 kişiyle oluşturdukları takımlarla https://fikirmaratonu.turksat.com.tr adresinden başvurabilecek. En yüksek puanı alan 12 takım 14 Aralık’ta Teknopark Ankara’daki finalde kozlarını paylaşacak. Yarışmada ilk üçe giren ekibe sırasıyla 15 bin,10 bin ve 5 bin TL ödül verilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir