Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Turkcell’in geçen yıl kullanıma sunduğu Turkcell e-Şirket platformu ile işletmelerin dijitalleşme süreci kolaylaşıyor. İşletmeler 2020 yılı itibarıyla e-Fatura gibi dijital belgelere geçmesi zorunlu.

Türkiye’de Vergi Usul Kanunu’nda yapılan değişikliğe göre 2020 yılı itibarıyla e-Defter, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve diğer mevcut e-belge uygulamalarına geçiş yapma zorunluluğu getirildi. Turkcell, e-Şirket ismindeki platformu ile KOBİ’lerin yeni düzenlemeye uyumunu kolaylaştırıyor.

Turkcell e-Şirket, kurumların muhasebe, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-Bilet ve Akıllı Faks işlemlerini tek platformda halletmesine imkan tanıyor. Kurumların verileri Turkcell Veri Merkezi’nde depolanıyor.

Turkcell e-Şirket platformdaki ürünleri dilerseniz topluca dilerseniz tek tek satın alabiliyorsunuz. Kurumlara 1 ay ücretsiz deneme imkanı da sunuluyor. Platform hakkındaki detaylara https://www.turkcellesirket.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir