Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

The Sinner’da şimdi psikopata bağlama sırası Matt Bomer’da. The Sinner, 3. sezondaki yeni gizem için ilk teasera Matt Bomer’la giriş yaptı. Beklendiği gibi neler olduğuna dair bir ipucu yok.

“Sadece bana ne olduğunu söyle,” diye yalvarır. Görünen o ki Bill Pullman, dedektif olarak devam ediyor. Harry Ambrose tüm parçaları bir araya getirmek zorunda. Bakalım onun için bu sezon nasıl gidecek.

Sırasıyla Jessica Biel ve Carrie Coon’un oynadığı ilk iki sezonun ardından, 3.sezonun yıldızı ise Dorchester’ın örnek bir vatandaşı olan Jamie’yi Bomer canlandırıyor. Bebek bekleyen bir baba olan Jamie, bir kazadan sonra yardım almak için Ambrose’a bakar. Görünüşe göre, bu kaza Ambrose’un şehir dışında araştırdığı bir araba kazası.

HBO’nun Sharp Objects dizisinden Chris Messina, Jamie’nin kolej arkadaşlarından birini oynayacak. Bir karakter açıklamasına göre, “Yıllar sonra yapılan sürpriz bir ziyaret, beklenmedik bir şekilde arkadaşlıklarını ve yaşamlarını değiştiriyor.”

Dizinin yeni sezonu 2020’de yayınlanacak. Hikayenin Ambrose’un kariyerinin “en tehlikeli ve rahatsız edici olayı” olacağını vaat ediliyor – ve bu vaat; ailesini zehirleyen bir çocuğun vakasını araştırdığı 2.sezon ve ani bir plaj katiliyle ilgili olan 1.sezonun ardından geliyor.

Biel, The Sinner 3. sezonunda baş yapımcı olarak dönerken, Derek Simonds TV yöneticisi olarak görev yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir