Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Teknologbaba.com olarak yeni başladığımız web site / blog olarak teknoloji dünyasının öne çıkan içeriklerini derleyip sizlerle paylaşıyoruz. Bu süre içinde Türkiye‘nin en sevilen haber uygulaması Bundle‘a başvurumuz onaylandı. Artık Bundle‘dayız!

Nasıl Eklerim?

My Bundle’da “Kaynak Ekle” dedikten sonra Teknolog Baba‘yı aratarak ya da Teknoloji başlığı altında listelenen kaynaklar arasından bularak takip listesine ekleyebilir ve içeriklerimize ulaşabilirsiniz.

Bundle Nedir?

Teknolog Baba‘nın de yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play‘de! Bundle 2.5 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bundle dünyanın dört bir yanından 12 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamen Türk bir geliştirici ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, daha önce de Play Store tarafından “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.

Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Teknolog Baba‘yı aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!

Bundle’ı buradan indirin: http://bundle.app

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir