Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Popüler müzik uygulaması Spotify, aylık ücretlerine zam yaptığını açıkladı. Tüm Premium paketlerinde geçerli olan zam ile birlikte öğrenci paketinden tutun aile paketine kadar hepsinde yeni yıl ile birlikte fiyatlarında artış olacak.

A smartphone is seen in front of a screen projection of Spotify logo, in this picture illustration taken April 1, 2018. REUTERS/Dado Ruvic/Illustration

Spotify‘da şu an için geçerli olan öğrenci paketi, 6,99 TL’den 8,99 TL‘ye çıkacak. Premium Bireysel paketi ise 13,99 TL’den 17,99 TL‘ye, benim de kullandığım Premium Aile paketi ise 20,99 TL’den 26,99 TL‘ye çıkarılacak. Bu fiyat artışı ile Öğrenci paketinde 2 TL‘lik zam yapan şirket, Premium Bireysel pakette 4 TL, Premium Aile paketinde ise 6 TL‘lik bir fiyat artışı yapmış oldu.

Hali hazırda devam eden Premium paketler ve öğrenci paketinin ücreti Ocak 2020 yılında geçerli olacak. Yalnız yeni premium üyelerinde ise yeni fiyatlandırma geçerli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir