Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Samsung şimdiye kadar Galaxy Note ve Galaxy S olmak üzere iki farklı amiral gemisi akıllı telefon serisi ile karşımıza çıkıyordu. Öte yandan son iddialara göre, Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 modellerinin seri isimleri çok yakın bir zamanda değiştirilecek.

Sızıntılar konusunda güvenilir bir isim olan Evan Blass, Samsung’un Galaxy markasının geleceği yönünde yeni bir karar verdiği ve Note ile S serisi cihazların artık tek bir modelde birleşeceğini ileri sürmüş durumda. Bu iki cihaz arasındaki en önemli farkın ise Note’ta yer alan kalem olduğunu not olarak düşelim. Galaxy One adını taşıyacağı söylenilen cihazın S-Pen’li bir S serisi olacağı da bilgiler arasında.

Cihazın gelecek yılın ilk yarısında çıkması da muhtemel. Yılın başında tek bir amiral gemisi sunulması sonrasında oluşacak boşluğun ise Galaxy Fold halefleri ile doldurulacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir