Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Samsung, film sektörünün ikon olmuş filmlerini cihazlarına tasarımsal olarak giydirmeyi seviyor. Daha öncesinde bunun örneklerini gördük. Bu sefer de Star Wars hayranlarını sevindirecek bir hamleyle karşımızda.

Filmin yapımcı şirketi Lucasfilm ile anlaşarak Star Wars temalı Note 10+ modelini satışa sunacak olan Samsung, 20 Aralık’ta seyirciyle buluşacak olan son Star Wars üçlemesi olan The Rise of Skywalker filminden de çeşitli izler taşıyacak.

https://youtu.be/j0mpdOTbCOw

Cihaz tasarımsal anlamda bizlere neler sunacak?

İlk olarak siyah arka cam kapak üzerinde Star Wars ve First Order logolarını göreceğiz. Arayüz içerisinde yukarıda da bahsettiğim gibi filmden izlere de rastlamak mümkün. Sadece bunlarla sınırlı değil, Star Wars duvar kağıtları, animasyonlar, simge ve sesler içeren temalar bulunuyor. Kamera ve S Pen’de ufak dokunuşlar görmekte pek şaşırtıcı olmaz.

Galaxy Note 10+ Star Wars özel sürümü, normal kutu içeriğine ek olarak kutudan Kylo Ren ve koleksiyoncu ürünü olarak kullanılan metal rozet, kabartmalı deri kılıf ve Galaxy Buds ile çıkıyor.

Yeni model, teknik bakımdan Galaxy Note 10+ ile aynı özelliklere sahip. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir