Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Güney Kore’li teknoloji devi Samsung, bu yılın başlarında tanıttığı Galaxy S10 ailesinden S10 5G modeline özel aklın sınırlarını zorlayan bir reklam kampanyası başlattı. Bu kampanya ile çekilen selfie’ler uzay sınırına çıkıyor.

Bilindiği gibi Samsung Galaxy S10 ailesinin Türkiye’de satışa sunulmayan bir modeli daha var o da 5G versiyonu. Samsung işte bu gelişmiş gelişmiş alt yapı destekli 5G modeli telefonu uzay ile dünyanın sınırına gönderiyor. Bunun için Space Selfie isimli bir reklam kampanyası hazırlayan firma bu sayede telefon ile çektiğiniz ve sisteme yüklediğiniz selfie fotoğrafları da uzay sınırına taşıyor. Balon ile uzaya çıkarılacağı aktarılan telefon, söylendiği kadarıyla gönderilen selfie’leri ekranında açacak bu fotoğraf açıkken arkadaki kamera ile cihazın fotoğrafı çekilecek. Bu sayede çektiğiniz selfie, arkasındaki uzay manzarasıyla görüntülenecek ve tarafınıza iletilecek. Şimdilik Hollanda merkezli olarak başlayan Samsung projesi, gerçekten ilginç görünürken, bunun gerçek olması ciddi çalışma yapıldığı ve hatta iki farklı uygulama geliştirildiği aktarılıyor.

Firmanın daha önce de gerçekten çok ilginç akıllı telefon reklamları / reklam ile pazarlama çalışmaları olmuştu. Ancak SpaceSelfie ile gerçekten sınırlar zorlanıyor ve neredeyse Dünya dışında çekim yapılıyor. ABD’den gönderilecek Galaxy S10 5G modelinin belirlenen üst sınırda sadece 200 saat boyunca kalacağı verilen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir