Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Hepsiburada’nın Hepsiexpress servisi ile anında market teslimat pazarına geçtiğimiz yıl Ekim ayında CarrefourSA ile girmişti. (Sanal Market’e rakip) Market ürünlerinin teslimatının ardından McDonald’s ile iş birliğine giden Hepsiexpress, yemek teslimatına da geçtiğimiz Ağustos ayında başlamıştı.

Bu sefer market ürünlerinin teslimatı konusunda biraz daha büyümeyi hedefleyen ve yeni bir marka ile anlaşan Hepsiexpress, platformuna Mopaş marketi de ekledi. Kısacası Hepsiexpress kullanıcıları artık market alışverişlerini Mopaş marketleri üzerinden de yapabilecek. Bu sayede daha fazla seçeneğe de tek bir yerden ulaşabilecekler.

Hepsiexpress’in bu yeniden alınan önlemler doğrultusunda bu dönemde platforma yeni market ve restoran alternatiflerini eklemesi sürpriz olmayacaktır.

Bugün çıkan haberlere göre Hepsiexpress servisi içinde yer alan mağazalara “Tekno” seçeneği de ekledi. Adından da anlaşılabileceği üzere Tekno mağazasında teknoloji odaklı ürünler yer alacak. Yani bizim oldukça dikkatimizi çeken ürünler olacak. Söz konusu teknoloji ürünlerinin 2 saat içinde müşterilere ulaştırılması bekleniyor.

Şu an için Hepsiexpress içinde yer alan Tekno Market mağazasında girdiğimizde karşımıza sadece iPhone 11 modeli çıkıyor. Kısacası 64 GB’lık iPhone 11 modeli 7 bin 499 TL fiyat etiketi ile Hepsiexpress’in Tekno Market mağazasında satışa sunulmuş durumda. Fakat 64 GB’lık iPhone 11 modelinin şu an için Hepsiburada’da Efsane Cuma indirimleri kapsamında 7 bin 49 TL fiyat etiketi ile satıldığını da hatırlatalım. Kısacası Hepsiexpress’in Tekno Market mağazasında satılan iPhone 11 indirim uygulanmadan satışa sunulmuş durumda.

İlerleyen süreçte Tekno Market mağazasında farklı ürün ve markaların yer almasını bekliyorum açıkcası.
Siz e-ticaret kullanıyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir