Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Yüksek performanslı dizüstü bilgisayarlar ve oyuncu ekipmanları alanında faaliyet gösteren teknoloji markası Monster Notebook, Covid-19 önlemleri kapsamında mayıs ayında hayata geçirdiği dijital mağaza konseptini sektörde benzeri görülmemiş yeni bir uygulamayı daha devreye alarak farklı bir boyuta taşıdı. 11 Kasım 2020 tarihinden itibaren Monster Notebook ürün ve hizmetlerine ulaşmak isteyen teknoloji ve oyun tutkunları Monster Notebook’un dijital mağazasına ulaşabilecek ve uzman ekipler ile anında cep telefonu veya bilgisayar üzerinden görüntülü görüşme yapabilecekler.

Monster Notebook dijital mağazası haftanın her günü 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet verecek. Uygulama kapsamında Monster Notebook’un yüksek performanslı dizüstü bilgisayarları ve oyuncu ekipmanlarına ulaşmak isteyen kullanıcılar, herhangi bir randevu sistemine tabii olmadan, web sitesi üzerinden diledikleri satış temsilcisi ile anında ve birebir görüntülü video bağlantısı yapabilecek.

Covid-19 ile mücadele kapsamında fiziki teması en aza indirmeyi amaçlayan şirket, tüm fiziksel mağazalarındaki ziyaretçi sayılarından daha fazlasını dijital mağazada ağırlamayı hedefliyor.

Monster Notebook Satış Genel Müdür Yardımcısı Bilgin Semiz, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Monster Notebook olarak, güncel Covid-19 vaka sayılarını ve yaklaşan kış mevsimini göz önünde bulundurarak salgınla mücadele kapsamında çevrimiçi çözümlerin daha fazla kullanıcının ilk tercihi olması gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple fiziki mağazalarımız ve teknik servislerimiz 13 Kasım tarihinden yalnızca 11.00 – 16.00 saatleri arasında ziyaretçi kabul edecek.

Hal böyle olunca dijitale daha çok yönelen şirketler arasına Monster’ı da ekleyebiliriz. Peki internet sitesini incelemeye ne dersiniz, en azından bu bölümü dinleyenler için kısa bir tur yapmış oluruz.

https://www.monsternotebook.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir