OnePlus 7T Pro çıkış tarihi belli oldu!

Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Geçtiğimiz hafta Hindistan’da düzenlenen bir etkinlik ile tanıtılan OnePlus 7T yeni kamera tasarımıyla da dikkatleri üstüne toplamayı başarmıştı. Bununla birlikte 7T Pro’nun da tanıtılması beklenirken, Pro modeli konusunda herhangi bir tanıtım gerçekleşmedi.

Ancak, birkaç gün önce Amazon’da açılan satış sayfasıyla OnePlus 7T Pro görüntülendi. Kısa süre içerisinde ortadan kaldırılan sayfa net bir bilgi içermese de, şirketin 10 Ekim’de Londra’da düzenleyeceği etkinliğe işaret ettiği düşünülüyor.

OnePlus 7T Pro çıkış tarihi belli oldu!
OnePlus 7T Pro çıkış tarihi belli oldu!

Birkaç farklı sızıntı da Pro modelinin 10 Ekim’de Hindistan’da kullanıcılara sunulacağını iddia ediyor. Şirket bu durum hakkındaki söylentiler için açıklama yapmamayı tercih etti. Fakat 10 Ekim’de 7T Pro tüm detaylarıyla karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Daha önce sızdırılan OnePlus 7T Pro özellikleri
OnePlus 7T Pro modelinin 7T’ye göre donanımsal olarak geliştirmelerle gelmesi beklenirken tasarımsal olarak farklı bir cihaz sunması bekleniyor. Şu ana kadar ortaya çıkan sızıntılara göre, 7T Pro 6.55 inç QHD Plus çözünürlük ile 90 Hz’lik yenileme hızına sahip bir ekran sunacak. Arka kamera tarafında 48 Megapiksel çözünürlüğünde OIS destekli f/1.6 diyafram aralığına sahip ana kamera bulunması bekleniyor.

OnePlus 7T Pro çıkış tarihi belli oldu!
OnePlus 7T Pro çıkış tarihi belli oldu!

Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemcisi tarafından desteklenecek. Ayrıca Android 10 ile kutudan çıkacak cihaz, 7T modeline göre daha büyük bir pil ve pop-up selfie kamerasıyla kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir