Netflix, Stranger Things'in 4. Sezonunu Duyurdu

Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Netflix’in en popüler dizileri arasında yer alan Stranger Things dizisinin 4. sezon duyurusu aşağıdaki video ile yapıldı. Yeni sezon ile ilgili herhangi bir görüntü yada spoiler olacak görüntü yok ama heyecanın devam edeceği yepyeni bir sezon bizi ve bizde Stranger Things’i bekliyor olacağız.

Netflix, Stranger Things’in 4. Sezonunu Duyurdu

Bildiğiniz gibi üçüncü sezonun sonunda Joyce, Jonathan, Will ve Eleven gibi karakterler Hawkins’ten ayrılıyordu. Dördüncü sezonun da en azından önemli bir kısmı Hawkins dışında geçecek gibi görünüyor.

Stranger Things şu anda Netflix’in en popüler orijinal dizisi konumunda bulunuyor. Dizinin özellikle de ilk sezonu bildiğiniz gibi büyük bir beğeni toplamıştı. Son olarak temmuz ayında yayınlanan üçüncü sezon ise pek olumlu yorumlar alamasa da Netflix’te izlenme rekorları kırmayı başardı. Dizinin ulaştığı bu inanılmaz popülariteden memnun olan Netflix, doğal olarak dördüncü sezon için de hemen resmi onayı vermiş.

Stranger Things Sezon 4’ün yayın tarihi şu an için belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir