Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Akıllı telefonlarımız artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası halini aldı. Bunun sebeplerinin en başında mobil uygulamalar geliyor. Sosyal medya uygulamalarından tutunda bankacılık uygulamalarına, müzik dinleme ve ya video izleme uygulamalarına kadar geniş bir yelpazeye yayılan uygulama çoğunluğu ister iOS paltformunda olsun isterse Android platformunda olsun milyonlarca uygulama bu platformların market uygulamalarında sergileniyor. Bazılarına ücret ödüyoruz, bazılarına ise bedava indirerek ulaşabiliyoruz. Her şeyi indirmemek tabi ki sizin yararınıza olacak. Güvenlik kısmı işin başka boyutu zaten, oraya şimdilik girmiyorum.

Benim anlatmak istediğim konu ise bu uygulamaların dünyada ve ülkemizde ilk defa bir fuarda buluşuyor olması. İstanbul Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi fuar alanında binlerce kişinin katılımıyla 21 – 24 Kasım 2019 tarihinde kapılarını ziyaretçilere açtı.

Fuar; lansman, yarışma, çekiliş, summit, workshop ve pek çok özel içerik ile 15 binden fazla B2B ve B2C ziyaretçiyi ağırlayacak. Mobil uygulaması olan yerli ve yabancı 300’den fazla marka temsilcisi, Hizmet ve altyapı sağlayıcıları, Uygulama marketleri, IOT, mobil cihazlar ve dijital servis sağlayıcıları, Mobil uygulama dünyasına hizmet eden reklam ajansları ve dijital ajanslar, Mobil uygulama start-up’ları katılacak.

Bu fuar ile birlikte MMA Innovate Summit de ilk defa Türkiye’ye geliyor.

MMA Innovate İstanbul 2019, markalar, ajanslar, networkler, teknoloji sağlayıcıları ve sosyal platformlarla birlikte mobil sektördeki tüm oyuncuların katılımıyla mobil pazarlama, geleceğe bakan teknolojiler, mobil oyunlar ve girişimcilik ekosistemi hakkında güncel bilgilerin, trendlerin, araştırma ve öngörülerin paylaşılacağı sektöre yön verecek dört günlük bir konferans.

MMA Innovate İstanbul 2019’da inovasyon, mobil teknolojiler ve girişimler üzerinden iş hayatının geleceğine bakan “Imagine The Future” ana teması altında, veri, tasarım, müşteri tecrübesi, ölçümleme, alışveriş, oyun, yaşam tarzı ile birlikte Nöropazarlama, Blockchain, IoT, Lokasyon, Yapay Zeka gibi gündemdeki konular, trendler ve yeni teknolojiler tartışılarak, sektörel öngörüler paylaşılması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir