Microsoft Surface Go 3 Özellikleri Sızdı

Microsoft Surface Go 3 Özellikleri Sızdı

4 Eylül 2021 0

Microsoft, dizüstü bilgisayar modeli Surface Go, hem tablet hem de bilgisayar özellikleri barındırması nedeniyle iş dünyasında adından söz ettirmek istiyor. Bu sebeple iş odaklı ve daha pratik cihaz arayanların ilgisini oldukça çekiyor. Surface Go, daha çok taşınabilir olması, performansı ve tablet özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Microsoft, 22 Eylül tarihinde akşam üzeri saat 18:00‘de bir Microsoft Surface donanım etkinliği gerçekleştireceğini duyurdu. WinFuture tarafından yayınlanan sızıntıda tanıtılması beklenen bir modelin bütün özellikleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan tüm özellikler Microsoft Surface Go 3‘e ve onun gelişmiş versiyonuna ait.

Ekran boyutu bir önceki nesil olan Surface Go 2 ile aynı o da demek oluyor ki bu yeni tanıtılacak model 10,5 inçlik bir ekrana sahip. Magnezyum alaşımla güçlendirilmiş kasa ve isteğe bağlı bir klavye ile geleceği iddia ediliyor. İş dünyasında e-posta gönderimi ve not almayı göz önünde bulundurduğumuzda klavyeye burada daha çok ihtiyaç duyuluyor.

Microsoft Surface Go 3

 

Surface Go 3’ün yanı sıra Microsoft’un yeni bir Surface dizüstü bilgisayarı duyuracağı iddia ediliyor. Tabii ki bunlar şu an için söylenti, bu söylentilerin gerçek olması için etkinlik günü ve saatini beklemekten başka çare görünmüyor.