Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Matrix 4 filmi için cast yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Yahya Abdul-Mateen II sonrası kadroya dahil olan yeni isim açıklandı.

Lana Wachowski, Matrix 4 ile seriyi tekrar canlandırırken bunu oldukça iddialı bir oyuncu kadrosu ile yapmaya hazırlanıyor. İlk üç filmin orijinal yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss dışında açıklanan her isim filme yüksek profilli bir diğer oyuncuyu dahil ediyor. Geçtiğimiz yıl Aquaman filminde Black Manta olarak izlediğimiz Yahya Abdul-Mateen II‘nin filmin kadrosuna dahil olduğu duyurulmuştu. Şimdi Variety‘nin özel haberine göre film kadrosuna dahil olan son ismin Neil Patrick Harris olduğu ortaya çıktı. Filmin senaryosu hala tüm gizemini korumaya devam ederken; genç bir Morpheus göreceğimizin dedikoduları ise kulisleri sarmış durumda. Neil Patrick Harris’in ise canlandıracağı role ilişkin herhangi bir detay şuan için bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir