iOS Kullanıcılarına Yoga Asistanı Zenia

iOS Kullanıcılarına Yoga Asistanı Zenia

11 Aralık 2019 0

Boş vakitlerimizde yada işten fırsat buldukça spor ve egzersiz yapmak bazı zamanlar zor olabiliyor. Özellikle yaza fit girmek isteyenler için zamanlarından feragat edip spor yapmak çok zahmetli olabiliyor. Neyseki bu durum teknolojinin gelişip ceplerimize girmesiyle spor dahil pek çok uygulama hayatımızı kolaylaştıyor. Onlardan biri de iOS kullanıcılarını sevindiren Zenia isimli yoga asistanı uygulaması.

Zenia nasıl kullanılır?

Zenia uygulamasını iOS destekli cihazınıza indirdikten sonra Google ya da Facebook hesabınızla ya da e-posta adresiniz ile üyelik oluşturabiliyorsunuz. Akabinde bir konuşma sayfası açılıyor ve size yaşınız, cinsiyetiniz, yogadaki seviyeniz gibi sorular soruluyor ve buna göre bir program oluşturuluyor. Kameraya izin verdikten sonra uygulamayı direkt olarak kullanmaya hazır oluyorsunuz.

Bunun için öncelikle telefonunuzu sizin vücudunuzu tamamen görebilecek bir yere koymanız gerekiyor, böylelikle hangi hareketi ne kadar doğru yaptığınızı, hareket için gerekli noktaların doğru yerde olup olmadığını görebiliyorsunuz. Zenia bunu gerçekleştirmek için yapay zekayı kullanıyor ve kullanıcının hareketi en doğru şekilde yapmasına yardımcı oluyor.

Basit tasarımı ve kullanım kolaylığıyla dikkat çeken Zenia’yı buradan indirebilirsiniz.