Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Instagram‘ın son dönemdeki güncellemeleri ve yenilikleri hız kesmeden devam ediyor. Bu yeni güncelleme hikâyeler bölümünde olacak.

Instagram üzerinde bir etkinliğin tanıtımını hikâye olarak paylaştığınızda artık arkadaşlarınızı davet de edebileceksiniz. Uygulama yeni bir davet etiketi üzerinde çalışıyor.
Instagram bir milyar aylık aktif kullanıcı sayısını geçmeye hazırlanırken uygulamayı küçük ayrıntılarla kullanıcıların etkileşimlerini kolaylaştırmaya devam ediyor. Yakın gelecekte hikayeler üzerinden davet etkinliği mümkün olacak.

Uygulama kodlarını inceleyerek yeni özellikleri duyurması ile ünlenen Jane Wong bir süredir Instagram ile ilgili paylaşımlar yapıyor. Pek çok yeni özelliğin arasında hikayelere eklenen davet etiketi dikkat ekiyor.

Yeni etiket ile paylaştığınız bir hikâye üzerinden arkadaşlarınızı etkinliğe davet edecek ve arkadaşlarınız da etikete tıklayarak buradan size bir cevap gönderebilecek. Böylece ikinci bir davet hazırlığına gerek kalmayacak. Özelliğin beğeni toplayacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir