Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Facebook‘un F8 2019 etkinliğinde mobil uygulamaları ve web siteleri için yeni bir tasarıma geçeceklerini aktarmıştı. Facebook’un Android uygulaması yeni arayüze kavuşmuştu ancak web sitesi arayüzünün bir kaç ay sonra kullanıma sunulacağı belirtilmişti.

Facebook tarafından belirtilen yeni arayüz bu sıralar popüler olan bir koyu mod yada karanlık mod ile birlikte kullanıcılarla kavuşuyor.

Geçtiğimiz hafta birçok kullanıcı, Facebook tarafından beta program testine davet mesajları aldıklarını söyledi. Mesaj kabul edildikten sonra kullanıcılara “beyaz” ve “karanlık” mod seçenekleri sunuluyor. Bu seçim, aynı zamanda sağ üst avatardan erişilebilen ‘hızlı ayarlar’ menüsünden de yapılabiliyor.

Eğer size yeni arayüzü denemeniz yönünde Facebook’tan herhangi bir mesaj gelmediyse, belki de sosyal medya devinin bu arayüzü tamamen yayma konusunda şüpheleri olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir