Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Okulların açıldığı, birçok kişinin evlerine dönüş yaptığı eylül ayında Netflix’de de sevilen dizilerin yeni sezon bölümleri gösterime giriyor. İspanya yapımı Netflix dizisi Elite, 2. sezonu ile birlikte izleyicilerle buluşuyor. Bunun dışında Netflix Eylül 2019 içerikleri birçok izleyicinin ilgisini fazlasıyla çekecek gibi görünüyor.

Elite dizisinin dışında, Disenchantment adlı bir diğer orijinal Netflix dizisi de 2. kısım bölümleriyle geri geliyor. Glitch‘in 3. sezon bölümleri de izleyicilerle buluşuyor.

Sinema tarafına baktığımızda; In the Shadow of the Moon adlı bir Netflix yapımını görüyoruz. Bunun dışında Robert De Niro’nun başrolünde oynadığı Stajyer ve Müslüm Gürses’in hayat hikayesinin anlatıldığı Müslüm filmi de Netflix izleyicileriyle buluşuyor. Bunlara ek olarak, Jon Favreau’nün yemek tutkunlarının ilgisini çeken belgeseli The Chef Show da 2. cilt bölümleriyle eylül ayında geliyor.

İşte Netflix’de Eylül 2019’da abonelerle buluşacak olan başlıca orijinal diziler, orijinal filmler, belgeseller, çocuk ve aile yapımları ve diğer içerikler:

Netflix Orijinal Dizileri


Elite 2.Sezon (6/9/2019)
Sınıf arkadaşlarının ölümünün ardından bir öğrenci kayboluyor, ittifaklar değişiyor, yeni arkadaşlar geliyor ve karanlık sırların saklanması zorlaşıyor.

The Politician (27/9/2019)
Payton, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin. Ama ilk önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda.

Disenchantment: 2.Kısım (20/9/2019)
Enerjik Prenses Bean bir arkadaşını kurtarmak için cehennemden geçiyor, mistik kaderini öğreniyor ve babasının krallığının toparlanmasına yardım ediyor.

Ainori Love Wagon: African Journey (5/9/2019)
Love wagon gene yollarda! Yedi yabancı, Afrika kıtası boyunca yolculuğa çıkarak insanlığın kökenlerinin bulunduğu topraklarda aşkı arıyor.

The I-Land (12/9/2019)
Bu bilim kurgu macera dizisinde on insan, bir adada hafızalarını kaybetmiş hâlde uyanır ve bu dünyanın göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Fastest Car: 2.Sezon (20/9/2019)
Aralarında Honda, Ford, Oldsmobile ve hatta bir Mini Cooper’ın da bulunduğu modifiye edilmiş gizli hız canavarları, pahalı süper arabalarla kapışıyor.

Glitch: 3.Sezon (25/9/2019)
Yerel halktan yedi kişi açıklanamaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalkınca bir polis memuru ve doktor büyük bir gizemle karşı karşıya kalır.

The Spy (6/9/2019)
Bu drama dizisinde, İsrail’in en seçkin casusu olan ve 1960’larda Suriye hükümetine sızmayı başaran Eli Cohen’in dudak uçuklatan gerçek hikayesi anlatılıyor.

Tiny House Nation: Volume 2 (29/9/2019)
Sunucu John Weisbarth ve uzman Zack Giffin, küçük evlerini maksimum yaratıcılık ve tarzla inşa etmek isteyen müstakbel ev sahipleriyle buluşuyor.

Jack Whitehall: Travels with My Father: 3.Sezon (06/9/2019)
Neşeli komedyen Jack Whitehall ve tutucu babası Michael, aralarındaki bağı güçlendirmek için yabancı topraklarda sıra dışı ve eğlenceli seyahatlere çıkarlar.

Skylines (27/9/2019)
Bir hip hop müzik prodüktörü, yeni anlaştığı plak şirketi sahibinin gangster kardeşi sürgünden dönüp kendi payını istediğinde organize suç dünyasının ortasında kalır.

Vis a vis: 4.Sezon (27/8/2019)
Cruz del Norte’ye yeni bir müdür gelir. Eski bir gardiyan mahkûm olarak geri döner. Zulema bir akrabasına kavuşur. Sole hayatını değiştiren haberler alır.

Netflix filmleri


Between Two Ferns: The Movie(20/9/2019)
Sunucu Zach Galifianakis, bütçesi olmayan talk şovu “İki Eğrelti Otu Arasında” için görüşebileceği ünlü kişiler bulmak üzere bir yolculuğa çıkıyor.

In the Shadow of the Moon (27/9/2019)
Bu bilim kurgu gerilimde bir Philadelphia polisi, suçları ay döngüsüne göre işleyen, yakalanması güç bir seri katili bulma görevini yönetiyor.

Netflix orijinal komedi


Jeff Dunham: Beside Himself (24/9/2019)
Ünlü vantrilok ve komedyen Jeff Dunham, yeni bir Netflix stand-up gösterisiyle hayranlarının karşısında.

Netflix orijinal belgeselleri


Hello, Privilege. It’s Me, Chelsea (13/9/2019)
Bu belgeselde Chealse Handler, hayatı ve kariyeri boyunca kendisi de dahil olmak üzere beyazlara tanınan ayrıcalıkların Amerikan kültürüne etkisini araştırıyor.

The Chef Show: Volume 2 (13/9/2019)
Jon Favreau, yönetmen koltuğundan kalkıp önlüğünü takarak arkadaşı ve mutfaktaki danışmanı Roy Choi ile birlikte yemekle dolu yeni maceralara atılıyor.

Abstract: The Art of Design: 2.Sezon (25/9/2019)
Çeşitli disiplinlerde çalışan en yenilikçi tasarımcıların zihnine adım atın ve tasarımın günlük hayatın her yönünü nasıl etkilediğini öğrenin.

Explained: 2.Sezon (26/9/2019)
Milyarder patlaması. Athleisure modası. Tarikatların cazibesi. Ünlülerin anlatıcılık yaptığı bu dizide güncel olayları ve sosyal trendleri keşfe çıkın.

Netflix Aile ve Çocuk


Archibald’s Next Big Thing (6/9/2019)
Beğenilen çocuk kitabından esinlenen filmde, anı yaşayan ve hayata hep olumlu yaklaşan sıra dışı, genç bir tavuğun hikayesi anlatılıyor.

The Last Kids on Earth (17/9/2019)
Popüler kitap serisinden uyarlanan The Last Kids on Earth, yaşadığı kasaba zombi ve canavar istilasına uğrayan ve hayatta kalmak için arkadaşlarıyla işbirliği yapan bir gencin hikayesini konu alıyor.

Team Kaylie (23/8/2019)
Yasayla başı derde giren genç ve ünlü milyarder Kaylie Konrad’a mahkeme tarafından şehirdeki bir doğa kulübüne liderlik etme görevi verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir