Aralık Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var? Dizi ve Filmlerin Listesi

Aralık Ayında Netflix Türkiye’de Neler Var? Dizi ve Filmlerin Listesi

20 Kasım 2019 0

Sonbahardan kışa doğru girerken soğuk akşamlarda sıcak içeceklerinizi alın ve koltuğunuza kurulun. Sarılın battaniyelerinize ve Netflix‘i açın, çünkü Aralık ayı Netflix ayı.

Popüler fantastik oyunlar arasında yer alan The Witcher‘ın dizisi ilk sezonuyla Netflix’te olduğunu zaten biliyorduk. 2019’un son vurgunlarından birisi olacak belki de kim bilir?

Bir Türk dizisi daha Beren Saat başrolünü üstlendiği Atiye dizisi Netflix’e geliyor. İkinci sezonlarıyla devam eden dizilerden Lost in Space ve You‘da kaldığı yerden devam ediyor. Yetişkin animasyon dizi Rick and Morty dördüncü sezonuyla sevenleriyle buluşurken, film tarafında öne çıkan Ryan Reynolds başrolündeki 6 Underground filmi de dikkat çekiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=G5WUevni23s

Netflix orijinal dizileri

Atiye (27/12/2019) Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

The Witcher (20/12/2019) Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

You 2. sezon (26/12/2019) Karanlık dizinin 2. sezonunda, Los Angeles’ta gözlerden uzakta, eski sevgilisinden saklanan Joe geçmişiyle barışıp bu kez doğru kadınla yeni bir başlangıç yapabilecek mi?

Lost in Space 2. sezon (24/12/2019) Uzayda kaybolan Robinson ailesi, 2. sezonda yine tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve kaçmak için mücadelesini sürdürüyor.

The Neighbor (31/12/2019) Yetişkinlikle ve kız arkadaşıyla uğraşan 20’li yaşlardaki Javier, beklenmedik biçimde süper kahraman olur. Santiago García ve Pepo Pérez’in çizgi romanından uyarlandı.

V Wars (05/12/2019) Bir doktor, insanları vampire dönüştüren bir hastalık nedeniyle en iyi arkadaşıyla karşı karşıya gelir. Jonathan Maberry ve Alan Robinson’ın çizgi romanından uyarlandı.

Virgin River (06/12/2019) Yeni bir başlangıç arayışındaki bir hemşire, Los Angeles’tan kuzey Kaliforniya’nın uzak bir kasabasına taşınır. Burada hiç beklemediği durumlar ve kişilerle karşılaşır.

Orijinal filmler

Marriage Story (06/12/2019) Yıkılan bir evliliğe çarpıcı bir bakış sunan Marriage Story, Oscar adayı yönetmen Noah Baumbach’ın imzasını taşıyor. Başrolde ise Scarlett Johansson ve Adam Driver var.

6 Underground (13/12/2019) Dünyanın farklı yerlerinden, yaptıkları işte çok başarılı altı kişi seçilir. Ekip liderinin hedefi kendisini ve ekibini kimsenin hatırlamaması, yaptıklarının ise unutulmamasıdır.

The Two Popes (20/12/2019) İkisi de Oscar’a aday gösterilen yönetmen Fernando Meirelles ve senarist Anthony McCarten imzalı bu film, en dramatik iktidar değişimlerinden birinin öyküsünü aktarıyor.

Noel Prensi: Kraliyet Bebeği (05/12/2019) Noel, Aldovia’ya mükemmel bir hediye getirir: bir kraliyet bebeği. Ama önce Kraliçe Amber, kayıp bir barış anlaşmasını bulup ailesine ve krallığına yardım etmelidir.

Pedro’nun İkinci Şansı (24/12/2019) Efsanevi Meksikalı şarkıcı-oyuncu Pedro Infante, çapkın yanlarını törpüleyip cennete girme hakkı kazanabilmesi için bir taklitçinin bedeninde dünyaya geri gönderilir.

Netflix belgeselleri

The Confession Killer (06/12/2019) Cinayetten yargılanan Henry Lee Lucas adlı bir serseri, yüzlerce cinayeti daha itiraf eder. Bu belgesel dizi, onun itiraflarının ardındaki gerçeği inceliyor.

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı (06/12/2019) Tarihin internet üzerinde gerçekleşen en büyük insan avını anlatan bu belgesel dizisinde, bir katil internetin birinci kuralını çiğner: kedilere bulaşmayın.

Kevin Hart: Don’t F**k This Up (27/12/2019) Bu belgesel dizisi, Kevin Hart’ı “Irresponsible” turnesi sırasında takip ediyor.