Podcast dünyasına micro podcastleriyle yeni bir soluk getiren Teknolog Baba Podcast, hafta içi her gün sabah saatlerinde tüm podcast platformlarında yayında!

Akıllı telefonlarımız ile fotoğraf çekme bir DSLR makineler kadar profesyonel hale büründü. Bir çok cihaz farklı kamera lensleri ve kamera adetleriyle çeşitli işler ortaya koyabiliyor. Kullanıcılar da çektiği fotoğrafları düzenlemeden yada bir filtre uygulamadan sosyal medyada paylaşmıyor. Böyle durumlarda Android ve Ios kullanıcılarının sıkça kullandığı uygulamalardan 5 tanesini sizler için derledik. Listede yer almayan fakat sizin kullanmaktan keyif aldığınız uygulamalar varsa yorum bırakabilirsiniz.

Fotoğraf Mate kamera, diyafram veya ISO yanı sıra özel derecelendirmeler, etiketler ve anahtar kelimeler gibi meta verilere dayalı sıralama tüm dosyalarınızı filtrelemek ve bir fotoğraf kitaplığı sunuyor.

Prisma, ünlü sanatçıların stillerini kullanarak fotoğraflarınızı resimlere dönüştürür: Munk, Picasso ve daha dünyaca ünlü pek çok süslemeler ve desenler. Sinir ağlarının ve yapay zekanın eşsiz bir kombinasyonu, unutulmaz anları zamansız sanat eserlerine dönüştürmenize yardım ediyor.

Milyonlarca yaratıcı kişi tarafından kullanılan, hızlı ve kolay fotoğraf düzenleme standardı Photoshop Express ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Mobil cihazınızda, düzenleme özellikleriyle dolu, kullanımı kolay bir dijital stüdyo ile fotoğraflarınızı profesyoneller gibi geliştirin.

Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.

Ücretsiz ve kolay bir fotoğraf editörü olan Pixlr (eski adıyla Pixlr Express) ile yaratıcılığınızı açığa çıkarın. Hesap oluşturmanıza gerek yok, sadece indirme ve düzenlemeye başlayın. Her anı yakalayın ve 2 milyondan fazla BEDAVA efekt, bindirme ve filtre kombinasyonu ile düzenleme yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir